Підписатися
Німецькі сніданки у Києві

Німецькі сніданки – це унікальний формат обговорення німецько-українських питань з провідними експертами та експертками, який з березня 2020 року відбуватиметься у Києві регулярно. Це продовження серії Українських сніданків, які з 2017 року організовує Інститут європейської політики у Берліні. Сніданки проходитимуть під патронатом Посла Федеративної Республіки Німеччини Анки Фельдгузен.

Метою цих подій є посилення діалогу між українською та німецькою експертними спільнотами та обговорення актуальних подій і тем, які стосуються Німеччини й України. На Сніданках ми обговорюватимемо як двосторонні відносини України та Німеччини, так і соціополітичі процеси, які відбуваються в обох країнах.

Наш перший Німецький сніданок у Києві, який відбувся 12 березня у Києві, мав неабиякий успіх. Спікеркою заходу була Анка Фельдгузен, Посол Федеративної Республіки Німеччина, з якою учасники зустрічі розглянули перспективи розвитку відносин двох країн.

«Сніданок лише підтвердив, що попит та інтерес до двосторонньої тематики надзвичайно високий, – наголосила після заходу менеджерка проєкту Людмила Мельник. – Я щиро сподіваюсь, що цей Сніданок заклав фундамент початку історії Німецьких сніданків в Україні, які у майбутньому стануть формалізованою платформою експертного діалогу. Адже конструктивне обговорення двосторонніх відносин потребує сталості та певної передбачуваності та є важливою передумовою стратегічного вибудовування відносин як на державному так і на громадянському рівнях».

Перші сніданки стартували в рамках проєкту «Платформа міжкультурної аналітики і комунікації». Зараз сніданки  є частиною проєкту «German Ukrainian Researchers Network» (GURN), який реалізується Інститутом Європейської Політики (Берлін, Німеччина) спільно з Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, Центром «Нова Європа» та Ініціативою з розвитку та дослідження аналітичних центрів «think twice UA» за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

 

Поділитися
Друкувати