Цей розділ описує політику конфіденційності для сайту gurnnetwork.org (далі – Сайт) міжнародного проєкту «German Ukrainian Researchers Network» (далі – Проєкт). Тут роз’яснюється, які види інформації можуть бути зібрані і зберігатися на Сайті, та як може використовуватися і надаватися ця інформація.

Збір та використання персональних даних

Персональні дані – це відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована. Відвідувачу може бути запропоновано ввести персональні дані для реєстрації у різних формах Сайту. Після заповнення форми на отримання новин Проєкту, публікацію матеріалу, пропонування ідеї або приєднання до спільноти, що розміщені на Сайті, вважається, що відвідувач надав згоду на обробку своїх персональних та контактних даних Проєктом. Проєкт може зберігати інформацію про з’єднання, трафік, дату та час тривалості роботи відвідувача на Сайті.

Умови надання інформації (Disclaimer)

Думки, висловлені у опублікованих інтерв’ю на сайті проєкту, передають погляди авторів і не відображають офіційної позиції будь-якої з представлених організацій чи Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Сайт може містити посилання на інші сайти. Такі посилання наведені виключно для інформаційних цілей та використовуються для більш ефективної ілюстрації наведеного матеріалу.

Посилання на зовнішні ресурси, не означають, що наші з ними позиції повністю збігаються. Ми також не гарантуємо достовірності розміщеної там інформації. Ми не несемо відповідальності за політику конфіденційності або зміст цих сайтів.

Автоматичний збір і використання інформації

Автоматично збирається і зберігається наступна інформація:

  • доменне ім’я, IP-адреса, за допомогою який ви заходите на Сайт;
  • вид браузера та операційної системи;
  • дата і час відвідування Сайту;
  • переглянуті сторінки;
  • якщо Ви перейшли на Сайт по посиланню з іншого сайту – адреса цього сайту.