Підписатися
Аналітика
Аналітика
18 листопада 2020

Вийшов перший епізод нового подкасту UkraineMEMO: Interviews, Analysis, Policy Advice

У рамках подкасту UkraineMEMO, Інститут європейської політики представляє нові точки зору на Україну, яка зазнає глибоких соціальних змін, особливо після Революції гідності у 2014 році.

Менеджерки проєктів Інституту Людмила Мельник та Марі-Терез Шрайбер обговорюватимуть нові події в галузях української політики, економіки та суспільства з гостями-експертами з Німеччини та України, пояснюючи місцеві події, які відбуваються у країні. Особлива увага завжди звертатиметься на стосунки України з Німеччиною та Європою.

Ви вже можете послухати перший епізод нашого нового подкасту UkraineMEMO на тему "Між незалежними дослідженнями та політичною позицією – виклики українським та німецьким аналітичним центрам". 

У першому епізоді йдеться про особливу групу суб'єктів громадянського суспільства: аналітичні центри. Епізод прагне відповісти на такі питання: 

  • Що таке аналітичні центри і як саме вони впливають на процес прийняття політичних рішень у Німеччині та Україні? 
  • З якими проблемами стикаються українські аналітичні центри як представники організованого громадянського суспільства - і як Німеччина могла б ефективніше підтримувати аналітичні центри в Україні? 

Говорять про це Катрін Бьоттгер, Юрій Якименко та Сергій Шаповалов.

Доктор Катрін Бьоттгер є директоркою Інституту європейської політики. Вона пояснює специфіку німецького розуміння аналітичних центрів та того, як вони розвивались – також у порівнянні з іншими європейськими країнами.

Юрій Якименко – президент Центру Разумкова. Він надає розуміння структурних викликів, з якими стикаються українські аналітичні центри, та розповідає, як вони підтримують українських політиків у формуванні законопроєктів.

Сергій Шаповалов працює політичним аналітиком Фонду демократичних ініціатив імені Ілька Кучеріва у Києві. Він розглядає взаємозв'язок аналітичних центрів та політики загалом, а також способи співпраці між аналітичними центрами та чинною владою.

Знайти UkraineMEMO можна на:

Soundcloud

Spotify

Deezer

Вже скоро він також буде доступний на Google podcasts та Apple podcasts.

Кожен епізод UkraineMEMO складається з інтерв’ю, аналізів та короткого підсумку, що узагальнює найважливіші моменти та дає певні рекомендації для тих, хто приймає рішення в галузях політики та суспільства.

Поділитися
Друкувати