Підписатися
Інтерв’ю
Інтерв’ю
6 вересня 2017

Олена Павленко: Після Революції Гідності в нас багато можливостей впливати на прийняття рішень і швидкість реформ

«Dixi Group» – лаконічна назва, сфокусована тематика, open-space офіс. Відносно молодий аналітичний центр, прагне зробити українську енергетику більш прозорою, політику у сфері енергетики – якомога ефективнішою, інформацію в енергетиці – максимально доступною. Про рух від маленької групи людей, які вчились на своїх помилках, до потужного аналітичного центру, який впливає на розробку енергетичної політики України, а також успіхи, хакерські атаки, реформи України в газовому секторі та критику щодо спорудження «Північного потоку-2» – в розмові з президентом аналітичного центру Оленою Павленко.

Читати  інтерв’ю 

Це дванадцята публікація в рамках проєкту «Платформа аналітики та міжкультурної комунікації» із серії розмов з лідерами аналітичних центрів.

Проєкт реалізується Institut für Europäische Politik (Берлін, Німеччина) спільно з Міжнародним фондом «Відродження»Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва й Ініціативою з розвитку та дослідження аналітичних центрів «think twice UA» за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Поділитися
Друкувати