Підписатися
Інтерв’ю
Інтерв’ю
7 березня 2019

Олег Демчук: Сталий розвиток та індекс щастя – два ключові компоненти нашої відкритої регіональної платформи

Агенція сталого розвитку АСТАР – хмельницька регіональна організація, яка була заснована у 2017 році і позиціонує себе незалежним майданчиком обміну між громадянським суспільством, бізнесом та владою. За дуже короткий період своєї діяльності команді Агенції вдалось реалізувати велику кількість різноманітних проєктів, серед них створення Інституту перемовників для вирішення міжлюдських конфліктів на місцях, сприяння співпраці громадян з поліцією, створення школи MBA для дітей, посилення спроможностей бізнесу, реалізація культурних проєктів. Нині АСТАР – вчить, перекваліфіковує, аналізує, об’єднує, ініціює. Все для того щоб перетворити подільсько-буковинський регіон на територію з високим індексом щастя.

Читати інтерв’ю 

Це одинадцята публікація в рамках проєкту «Платформа аналітики та міжкультурної комунікації» із серії розмов з лідерами аналітичних центрів.

Проєкт реалізується Institut für Europäische Politik (Берлін, Німеччина) спільно з Міжнародним фондом «Відродження»Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва й Ініціативою з розвитку та дослідження аналітичних центрів «think twice UA» за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Поділитися
Друкувати