Підписатися
Інтерв’ю
Інтерв’ю
21 лютого 2018

Любов Акуленко: Держава має йти бульдозером у напрямку євроінтеграції

Український центр європейської політики (УЦЄП) – тільки два роки в аналітичному середовищі, але одразу прикував увагу медіа, урядовців та дипломатів, чому слугувала чітка сфокусованість аналітиків Центру на Угоді про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Сьогодні УЦЄП – це молодий, але амбітний think tank, який тримає руку на пульсі імплементації Угоди. Співзасновником і керівником організації є Любов Акуленко, яка переконана – що аналітичні центри мають здійснювати якісний і незалежний аналіз адаптації законодавства, тоді як драйверами процесів мають стати політичні стейкхолдери, про що розповідає в сьогоднішній розмові.

Читати інтерв’ю

Це п'ята публікація в рамках проєкту «Платформа аналітики та міжкультурної комунікації» із серії розмов з лідерами аналітичних центрів.

Проєкт реалізується Institut für Europäische Politik (Берлін, Німеччина) спільно з Міжнародним фондом «Відродження»Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва й Ініціативою з розвитку та дослідження аналітичних центрів «think twice UA» за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Поділитися
Друкувати