Підписатися
Інтерв’ю
Інтерв’ю
28 березня 2019

Ірина Бекешкіна: Нам дуже потрібні історії успіху громадянського суспільства

Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва своєю діяльністю вносить вагому лепту до розвитку демократичного суспільства в Україні. Як зазначає директорка Фонду Ірина Бекешкіна, унікальність українського громадянського суспільства в тому, що воно було завжди розвинуте більше, ніж всі інші складові країни: економічні, політичні, навіть, медійні та управлінські. Але викликом постає так званий «новий патерналізм» – коли немає довіри до державних інституцій чи до будь-яких, за винятком армії, а до громадських організацій залишається  –  люди чекають, дій від громадських організацій, не включаючись в процес.

Читати інтерв’ю

Це дванадцята публікація в рамках проєкту «Платформа аналітики та міжкультурної комунікації» із серії розмов з лідерами аналітичних центрів.

Проєкт реалізується Institut für Europäische Politik (Берлін, Німеччина) спільно з Міжнародним фондом «Відродження»Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва й Ініціативою з розвитку та дослідження аналітичних центрів «think twice UA» за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Поділитися
Друкувати