Підписатися
Аналітика
Аналітика
2 червня 2020

Аналітичні центри в Україні та Німеччині: головні розбіжності та перспективи співпраці

З якими труднощами сьогодні стикаються аналітичні центри в Україні? Як виглядає співпраця між німецькими та українськими аналітичними центрами? Які заходи можуть вживати українські аналітичні центри для посилення їхньої функції як впливових суспільно-політичних суб'єктів як всередині України, так і поза нею, для полегшення побудови партнерських відносин?

Ці питання розглянуті у дослідженні «Аналітичні центри в Україні та Німеччині: головні розбіжності та перспективи співпраці», що сприяє поглибленню експертних знань та зміцненню інституційної компетентності українських аналітичних центрів, а також усуненню бар'єрів для їх інтеграції до європейської наукової спільноти.

Інфографіка «Українські аналітичні центри, платформи громадянського суспільства та ініціативи» представляє інституціоналізований український «ландшафт аналітичних центрів» та ілюструє вигляд громадянського суспільства в Україні.

Дослідження є частиною проєкту «Зміцнення українських аналітичних центрів: розвиток інституційної спроможності та покращення співпраці з партнерами у Європейському Союзі», реалізованого у 2016 році Інститутом європейської політики (Берлін) у співпраці з Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва (Київ). Дані для інфографіки було надано Ініціативою з розвитку та дослідження аналітичних центрів «think twice UA». Проєкт фінансується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини.

Повне дослідження можна знайти українською мовою за посиланням. Також можна розглянути інфографіку, підготовлену у рамках проєкту. Дослідження також доступне німецькою мовою, як і інфографіка.

Поділитися
Друкувати