Підписатися
Новини
Новини
26 жовтня

#7 UkraineMEMO: Вступ України до ЄС – проект для цього покоління

Українці бачать своє майбутнє в Європейському Союзі -  це підтверджують  соціологічні опитування. Надання Україні статусу кандидата ЄС стало потужним сигналом.

Але як можуть виглядати переговори про вступ в умовах триваючої російської агресії? Які можливості відкриває членство в ЄС для України та для самого ЄС? Чому інтеграція України до єдиного європейського ринку з її чотирма основними свободами (вільний рух товарів, осіб, послуг і капіталу) може бути розумним проміжним кроком до повноправного членства? Яку роль відіграє громадянське суспільство України в євроінтеграції України?

Ці та інші питання обговорюємо з  нашим гостем. Ґеральд Кнаус є засновником і головою аналітичного центру European Stability Initiative, ESI. Після навчання в Оксфорді, Брюсселі та Болоньї він працював лектором в Україні та для неурядових організацій у Боснії та Герцеговині, Косово та Болгарії. Його наукові інтереси включають міграційні питаня, верховенство права та розширення ЄС. Крім того, він відомий своїм бестселером SPIEGEL «Welche Grenzen brauchen wir?» («Які кордони нам потрібні?»).

Модераторка: Людмила Мельник

Епізод #7 UkraineMEMO можна прослухати на наступних платформах:

Spotify

Soundcloud

Deezer

Google Podcast

У  подкасті «UkraineMEMO:» Інститут європейської політики представляє нові погляди на Україну. З гостями з Німеччини та України Людмила Мельник обговорює останні події в українській політиці, економіці та суспільстві і таким чином дає уявлення про український контекст.

Подкаст UkraineMEMO є частиною проекту «German Ukrainian Researchers Network - GURN», який підтримує Міністерство закордонних справ Німеччини.

 

Поділитися
Друкувати