Підписатися
Новини
Новини
2 травня

#4 UkraineMEMO: російська війна проти України – чому все так складно?

Загарбницька війна Росії є щоденним нагадуванням про стійкість України та її політичну та суспільну волю до свободи, самовизначення та демократії.


Що робить Україну як державу та суспільство такими стійкими у боротьбі з російською агресією? На чому ґрунтуються неправильні оцінки Заходу щодо України та Росії? І які висновки можуть зробити Німеччина та міжнародне співтовариство з поточного ходу війни?

Ці та інші питання ми обговорюємо з професоркою Сьюзен Стюарт, старшою науковою співробітницею  відділу досліджень Східної Європи та Євразії Німецького інституту міжнародних справ та питань безпеки (SWP). Її дослідження зосереджено на внутрішній та зовнішній політиці України, а також на відносинах ЄС-Росія. Сьюзен Стюарт також спеціалізується на розвитку громадянського суспільства у Східній Європі та ролі прав людини у зовнішній політиці.

Модератори: Людмила Мельник та Артур Мольт.

Епізод #4 UkraineMEMO можна прослухати:

У  подкасті «UkraineMEMO:» Інститут європейської політики представляє нові погляди на Україну. З гостями з Німеччини та України Людмила Мельник обговорює останні події в українській політиці, економіці та суспільстві і таким чином дає уявлення про український контекст.

Подкаст UkraineMEMO є частиною проекту «German Ukrainian Researchers Network - GURN», який підтримує Міністерство закордонних справ Німеччини.

Поділитися
Друкувати