Підписатися
Новини
Новини
7 листопада 2019

15-й експертний сніданок про вирішення конфлікту на Донбасі

7 листопада 2019 року відбувся 15-й експертний сніданок про Україну! Цього разу обговорювали тему «Поміж червоних ліній: мир чи капітуляція як вирішення конфлікту на Донбасі?»

Експерти Фонду «Демократичні Ініціативи» імені Ілька Кучеріва (Київ) Марія Золкіна та професор політології НаУКМА, науковий директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Олексій Гарань, а також доктор Сьюзен Стюарт з Німецького інституту міжнародних та безпекових питань (Берлін) допомагали розібратись зі складними питаннями:

  • Що таке формула Штайнмаєра і чому вона викликала протести в Україні?
  • Чи підтримає новий уряд стратегію свого попередника щодо Донбасу або буде використовувати новий підхід до вирішення конфліктів?
  • Які червоні лінії встановлені українським суспільством щодо вирішення конфлікту?
  • Чи може Україна все ж сподіватися на підтримку міжнародних акторів?

Питання врегулювання конфлікту на Донбасі викликало надзвичайний інтерес серед німецької аудиторії. Більше 30 учасників прийшли обговорити «червоні лінії»: представники аналітичних центрів, НГО, Міністерства закордонних справ Німеччини і ЗМІ. Жваві дискусії тривали навіть після закінчення сніданку, а багато питань потребують подальшого обговорення.

 

За словами керівниці проєкту Людмили Мельник, попит на експертні сніданки в Берліні тільки підтверджує важливість пояснення процесів, які відбуваються в Україні.

Команда проєкту вже готує нові заходи, стежте за нашими новинами!

Проєкт реалізується Інститутом європейської політики (Берлін, Німеччина) спільно з Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, Центром «Нова Європа» та Ініціативою з розвитку та дослідження аналітичних центрів «think twice UA» за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. Проєкт має на меті розвиток співпраці між німецькими та українськими аналітиками, посилення дослідницьких компетенцій молодших аналітиків та трансфер знань про Україну до Німеччини.

 

Поділитися
Друкувати